71 371 88 63
509 68 00 43, 501 34 37 85

pbakalska@notariusz-kancelaria24.pl

Kancelaria Notarialna we Wrocławiu

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 91 lok. 4 (I piętro)

O kancelarii

Notariusz Przemysława Bakalska-Sochaj

Przemysława Bakalska-Sochaj jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Ponadto ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu prawa europejskiego oraz prawa rodzinnego.

Początkowo Kancelaria mieściła się przy Placu Muzealnym nr 9 lok 3 a od roku 2015 siedziba Kancelarii znajduje się we Wrocławiu, dzielnica Stare Miasto przy ulicy masz J.Piłsudskiego nr 91 lok 4, I piętro (róg ulicy Piłsudzkiego i ulicy Stawowej , 50 metrów od Dworca Głównego PKP w kierunku  Teatru Capitol). Lokalizacja Kancelarii sprawia, że dotarcie do niej jest niezwykle proste zarówno dla zmotoryzowanych (w okolicy Kancelarii znajduje się wiele parkingów w tym podziemne np. Arkady Wrocławskie, Dworzec Główny, piętowy Galeria Wroclavia oraz naziemny przy ul. Piłsudskiego naprzeciwko budynku NOT), jak i użytkowników komunikacji miejskiej. 

Jeśli korzystają Państwo z komunikacji miejskiej w pobliżu Kancelarii znajdują się: przystanki tramwajowe (Dworzec Główny, Stawowa).

Do budynku, w którym mieści się Kancelaria wchodzi się wprost z ulicy Piłsudskiego. Przy drzwiach znajduje się domofon i wejście następuje po naciśnięciu kolejno klawiszy: z nr 4 i ikonki dzwonka.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji w zakresie czynności, które chcecie Państwo dokonać niezbędny jest wcześniejszy kontakt oczywiście w dogodny dla Państwa sposób: osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). 

Zapewniamy zachowanie ścisłej tajemnicy notarialnej.

 

Notariusz - Wrocław
Notariusz - Wrocław
Aplikant Notarialny